Matthijs de Ligt o krok od przedłużenia umowy z Juventusem

Matthijs de Ligt o krok od przedłużenia umowy z Juventusem fot. sbonsi / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Gianluca Di Marzio

Juventus jest bliski przedłużenia współpracy z Matthijsem de Ligtem, obiektem pożądania wielu klubów, w tym FC Barcelony czy Chelsea - informuje Gianluca Di Marzio.

W poniedziałek doszło do spotkania władz „Starej Damy” z Rafaelą Pimentą, która odpowiada teraz za interesy byłych klientów Mino Raioli. Agentka rozmawiała nie tylko o potencjalnym transferze Paula Pogby, ale także o przyszłości holenderskiego stopera.

Di Marzio przekonuje, że konwersacja była wielce owocna, bowiem strony są już o krok od porozumienia w sprawie przydłużenia kontraktu Matthijsa de Ligta, który w tej chwili obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku.

Wobec dużego zainteresowania, jakim cieszy się 22-latek, zapowiedzianego odejścia Giorgio Chielliniego, a także wielkiej inwestycji poczynionej przed trzema sezonami, zatrzymanie defensora stało się jeszcze ważniejsze.

Jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, De Ligt przedłuży współpracę z turyńskim klubem o 24 miesiące, a więc do końca kampanii 2025/2026.

35-krotny reprezentant Holandii w obecnych rozgrywkach wreszcie gra regularnie. Do tej pory meldował się na boiskach już 41 razy, notując trzy trafienia i asystę.

***

Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Josip Juranović łączony z hitowym transferem Josip Juranović łączony z hitowym transferem Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy