Mattia Perin: Myślałem o zakończeniu kariery

Mattia Perin: Myślałem o zakończeniu kariery fot. Juventus FC
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Instagram

Mattia Perin porozmawiał za pośrednictwem Instagrama z Lucą Tonim. Przy okazji publicznej konwersacji opowiedział o trudnych momentach, z którymi zmagał się przy okazji kontuzji.

27-latek, który trafił latem 2018 roku do Juventusu, był wówczas uważany za bramkarza, który może nawiązać rywalizację o miejsce w składzie z Wojciechem Szczęsnym.

W znacznym stopniu przeszkodziły mu w tym kontuzje. Od stycznia próbuje odbudować się na wypożyczeniu w Genoi.

Jak sam przyznał, mimo stosunkowo młodego wieku, nosił się swego czasu z zamiarem zakończenia kariery.

- Przyznaję, że w pewnym momencie się nad tym zastanawiałem. Nie interesuje mnie bowiem granie w rezerwach. Gdybym nie znalazł miejsca na najwyższym poziomie, mogłem zrezygnować.

- Kiedy masz za sobą dwie operacje, myślisz o wielu różnych rzeczach. Nie można się zatem chyba dziwić, że nasunął mi się pomysł, by to zakończyć. Na razie jednak podjąłem decyzję, że pragnę grać. Jeśli zabraknie we mnie żaru do kontynuowania kariery, wtedy dam sobie spokój - zakończył.

Perin rozegrał w tym sezonie dziewięć ligowych spotkań. W trzech z nich udało mu się zachować czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy