Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski

Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Polsat Sport

Matty Cash udawał kontuzję w meczu Czechy - Polska? Takie wnioski wysnuł Tomasz Hajto na łamach Polsatu Sport.

Reprezentacja Polski mierzyła się w piątkowy wieczór z Czechami w ramach pierwszej kolejki eliminacji do EURO 2024. Choć nadzieje były duże, to ostatecznie lepsi okazali się nasi południowi sąsiedzi, którzy wygrali 3-1.

Spotkania na pewno miło nie będzie wspominał Matty Cash, który już na jego wstępie doznał kontuzji i musiał przedwcześnie opuścić plac gry.

Prawdziwość problemów zdrowotnych defensora Aston Villi podważył Tomasz Hajto na łamach Polsatu Sport.

- Czesi ustawili bardzo prostą grę. Szybkiego lewego pomocnika wycofali trochę do tyłu, a nasz prawy obrońca Cash w ogóle nie wszedł w mecz. Na koniec uważam, że po zderzeniu wiedział, że będzie zmieniony i wręcz udał kontuzję. Zszedł, bo wiedział, że zejdzie.

- Bednarek powinien przesunąć w prawo i wyrzucić Gumnego, żeby grał z nim jeden na jeden. Tak się też gra, nie można grać w strefie cały czas. Jeżeli widzisz, że chłopak się na ciebie rozpędza, ma dobry dzień i ma naprawdę dobry prosty drybling. Wszyscy tam szli jak do pożaru - stwierdził.

Kolejny mecz reprezentacja Polski rozegra już w poniedziałek, a rywalem będzie Albania.

Pełne wypowiedzi Tomasza Hajto dla Polsatu Sport można przeczytać w tym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy