Mauricio Pochettino wróci do Premier League?

Mauricio Pochettino wróci do Premier League? fot. MDI / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wayne Veysney [Football Insider]

Mauricio Pochettino jest brany pod uwagę w kontekście objęcia posady menedżera Aston Villi - donosi Wayne Veysney na łamach „Football Insider”.

Mauricio Pochettino pozostaje bez pracy od lipca po tym, jak został zwolniony z Paris Saint-Germain. Jego miejsce zajął wówczas Christophe Galtier, który jak na razie radzi sobie naprawdę dobrze.

Argentyńczyk natomiast obecnie odpoczywa i czeka na odpowiednią propozycję. Do tej pory mówiono o nim między innymi w kontekście takich ekip jak Chelsea, Bayern Monachium oraz Juventus.

Na razie jednak niewiele z tego wynika i nie ma wielkich przesłanek, by 50-latek miał wkrótce ponownie poprowadzić jakiś zespół z topu. Nie można jednak wykluczyć, że zaangażuje się on w ciekawy projekt.

Wayne Veysney informuje bowiem na łamach „Football Insider”, że Pochettino jest brany pod uwagę w kontekście objęcia Aston Villi.

Ekipa z Birmingham zaczęła rozgrywki zdecydowanie poniżej oczekiwań i w pewnym momencie posada Stevena Gerrarda zawisła na włosku. Ostatnio jednak zespół wygrał swoje spotkanie z Southampton (1-0), ale nie zmienia to faktu, że Anglik nadal zasiada na „gorącym krześle”.

Jeśli w następnym starciu przeciwko Leeds United, nie uda się zdobyć kompletu punktów, możliwe będą roszady.

W tym miejscu pojawia się właśnie wspomniany Argentyńczyk, który rzekom jest pozytywnie nastawiony do wspomnianego projektu i w razie konkretnej oferty, może przybyć na Villa Park.

Dla 50-latka byłby to powrót do Premier League, bo w przeszłości odpowiadał za wyniki Southampton oraz Tottenhamu.

Zawodnikami Aston Villi są dwaj reprezentanci Polski - Matty Cash oraz Jan Bednarek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy