Mecz Lech Poznań - Legia Warszawa przerwany! [AKTUALIZACJA]

2024-05-12 19:13:40; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Mecz Lech Poznań - Legia Warszawa przerwany! [AKTUALIZACJA] Fot. Canal+ Sport
Paweł Hanejko Źródło: Transfery.info

Hitowe spotkanie Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Legią Warszawa zostało przerwane. Na murawie pojawiły się race i arbiter nie miał innego wyboru, jak zastopować rywalizację.

Starciu Legii Warszawa z Lechem Poznań od samego początku towarzyszyła atmosfera napięcia. Podopieczni Gonçalo Feio byli jednak w stanie narzucić swój styl gry i po dwóch trafieniach samobójczych prowadzili do przerwy 2-0.

Również i po zmianie stron optyka długo się nie zmieniła, co wyraźnie nie przypadło do gustu fanom gospodarzy.

W pewnym momencie z tzw. Kotła, czyli trybuny zajmowanej przez najzagorzalszych kibiców Lecha pofrunęło na murawę kilkadziesiąt rac. Sytuacja zrobiła się na tyle niebezpieczna, że ewakuować z pola karnego musiał się Kacper Tobiasz.

Arbiter Szymon Marciniak nie miał innego rozwiązania, jak przerwać spotkanie.

AKTUALIZACJA:

Po kilku minutach sytuację udało się opanować i piłkarze wrócili do gry. Na wznowienie lepiej zareagował Lech Poznań i w 83. minucie gola kontaktowego strzelił Joel Pereira.