Media: PSG finalizuje transfer pomocnika!
2017-09-03 20:34:55; Aktualizacja: 8 lat temu
Globo Esporte podaje, że Paris Saint-Germain może lada moment osiągnąć pełne porozumienie z Fluminense w sprawie Wendela.
Młody pomocnik trafił do obecnegoklubu w 2015 roku z Tigres, a do pierwszej drużyny włączono gokilka miesięcy temu. Od tamtej pory rozegrał on m.in. 20 spotkań wbrazylijskiej ekstraklasie. Strzelił w nich trzy gole i notującdwie asysty.
W zakończonym niedawno okienku PSGbyło zajęte o wiele większymi transakcjami z Neymarem i KylianemMbappé w roli głównej. Paryżanie wstępnie działali jednakjeszcze na kilku frontach. Jeśli chodzi o Wendela, niebawem majązintensyfikować starania mające na celu jego pozyskanie isfinalizować transfer. Popularne
Zdaniem powyższego źródła, w gręwchodzi 10 milionów euro plus bonusy. Brazylijczyk oficjalniezostałby zawodnikiem PSG już zimą.
Nie jest to przesądzone, ale nie możnawykluczyć, że przez pierwsze pół roku 20-latek dalej występowałbyw aktualnym klubie na zasadzie wypożyczenia z zespołu wicemistrza Francji.












![Pasja nie zna wieku. 61-latek wystąpił w meczu pucharowym przeciwko rywalowi Rakowa Częstochowa [WIDEO]](img/photos/112233/170x113/sanatatea-cluj.jpg)

![Gerardo Seoane z wielkim powrotem na ławkę trenerską [OFICJALNIE]](img/photos/107999/170x113/gerardo-seoane.jpg)




![Piotr Klimek nie ma wątpliwości. „Nasze kluby mają potencjał, by cyklicznie występować przynajmniej w Lidze Europy” [NASZ WYWIAD]](img/photos/112231/90x60/wywiad-piotr-klimek.jpg)

![Pasja nie zna wieku. 61-latek wystąpił w meczu pucharowym przeciwko rywalowi Rakowa Częstochowa [WIDEO]](img/photos/112233/90x60/sanatatea-cluj.jpg)

![Gerardo Seoane z wielkim powrotem na ławkę trenerską [OFICJALNIE]](img/photos/107999/90x60/gerardo-seoane.jpg)

![Piotr Klimek nie ma wątpliwości. „Nasze kluby mają potencjał, by cyklicznie występować przynajmniej w Lidze Europy” [NASZ WYWIAD]](img/photos/112231/170x113/wywiad-piotr-klimek.jpg)



