Memphis Depay odrzucony przez klub z LaLigi

Memphis Depay odrzucony przez klub z LaLigi fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Florian Plettenberg [Twitter]

FC Barcelona na ostatnim etapie negocjacji z Sevillą w sprawie transferu Julesa Koundé zaoferowała Memphisa Depaya. Andaluzyjczycy nie wykazali jednak zainteresowania włączeniem Holendra do operacji - poinformował Florian Plettenberg.

Po angażu Roberta Lewandowskiego w linii ataku katalońskiej drużyny zrobiło się tłoczno. Xavi stawia na ustawienie z jednym nominalnym napastnikiem i wobec dostępności Pierre-Emericka Aubameyanga więcej piłkarzy na tę pozycję nie jest trenerowi potrzebnych.

Mając to na uwadze, Memhpis Depay jest wypychany z klubu.

Nie brakuje spekulacji o chęci zaoferowania numeru Holendra kapitanowi reprezentacji Polski, a według najnowszych wieści atakujący mógł wylądować w Sevilli.

„Blaugrana” finalizuje transfer Julesa Koundé i w pewnym momencie postanowiła zaproponować Andaluzyjczykom kartę Depaya. Jak podaje Florian Plettenberg, czwarta siła LaLigi wykluczyła taką możliwość.

Monchi, dyrektor sportowy „Los Sevillistas”, od samego początku nalega na sprzedaż za gotówkę i płatność w momencie dopięcia wszelkich formalności. Taki ruch nie jest zatem zaskoczeniem.

28-letni Depay w kampanii 2021/2022 wybiegał na boiska 37 razy. Swoją obecność zaznaczył 13 trafieniami i dwoma asystami. W Katalonii z pewnością oczekiwano po nim zdecydowanie więcej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” David Villa kupił klub piłkarski David Villa kupił klub piłkarski Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy