Menedżer Barnsley zaraz po zwolnieniu z klubu poszedł... napić się z kibicami [WIDEO]

Menedżer Barnsley zaraz po zwolnieniu z klubu poszedł... napić się z kibicami [WIDEO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mail

Daniel Stendel został we wtorek zwolniony z Barnsley. Zaraz po tym niemiecki szkoleniowiec pożegnał się z kibicami angielskiego klubu w jednym z barów.

Lubiany przez sympatyków Barnsley trener stwierdził, że nie ma co rozpaczać po decyzji klubowych władz i postanowił odwiedzić fanów w barze The Garrison. 45-latek rozmawiał z kibicami, ale nie tylko. W sieci pojawiło się nagranie, na którym szkoleniowiec napił się z nimi tequili, po czym wpadł w objęcia jednego z fanów.

Stendel pracował w Barnsley od zeszłego roku. W poprzednim sezonie prowadzony przez niego zespół zajął drugie miejsce w tabeli League One i awansował do Championship. Na drugim angielskim szczeblu Barnsley nie wiedzie się już tak dobrze.

W 11 spotkaniach ekipa z hrabstwa South Yorkshire zdobyła tylko sześć punktów i zajmuje dopiero 23. miejsce w tabeli. Po porażce z Preston North End 1:5 działacze stwierdzili, że drużynę spróbuje wyciągnąć z dołka inny menedżer.

Poważnym kandydatem do objęcia zespołu jest Steve Robinson.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy