Menedżer potwierdza: Everton blisko rekordowego transferu

Menedżer potwierdza: Everton blisko rekordowego transferu fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Four Four Two

Menedżer Swansea City, Paul Clement, wypowiedział się na temat przyszłości Gylfiego Sigurðssona.

Sprawa transferu Islandczyka ciągnie się od wielu tygodni. Przez długi czas „Łabędzie” odrzucały kolejne oferty przesyłane do klubu przez działaczy Evertonu. Gdy w końcu wydawało się, że strony doszły do porozumienia, dziennikarze Sky Sports poinformowali, że negocjacje zostały zerwane. „The Toffees” mieli bowiem powrócić do wcześniejszej oferty opiewającej na 40 milionów funtów. Swansea oczekuje tymczasem za swoją gwiazdę kilka milionów więcej.


Wszystko wskazuje jednak na to, że sprawa transferu nie jest zamknięta i wciąż jest on bliski realizacji. Tak można przynajmniej wywnioskować ze słów Clementa.


- Nie będę mówił o graczach przychodzących. Jedyną ważną rzeczą jest obecnie sytuacja Gylfiego. Jeśli jego odejście stanie się faktem, zwrócimy mocniej wzrok ku naszym celom.

- Między klubami cały czas są różnice. Nie sądzę jednak, byśmy byli daleko. Czuję, że to się zbliża - przyznał 45-latek.

Dodajmy, że „Łabędzie” w pierwszym spotkaniu nowego sezonu Premier League zremisowały bezbramkowo z Southampton. Sigurðsson nie znalazł się w kadrze meczowej.  


Pozyskanie Islandczyka wiązałoby się z pobiciem przez Everton swojego rekordu transferowego. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy