Mërgim Berisha z dużym transferem. Jednak nie Borussia Dortmund! [OFICJALNIE]

Mërgim Berisha z dużym transferem. Jednak nie Borussia Dortmund! [OFICJALNIE] fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Hoffenheim

Mërgim Berisha opuścił FC Augsburg. Napastnik będzie kontynuował karierę w TSG 1899 Hoffenheim.

W ostatnim czasie wiele mówiło się o tym, że poszukująca wzmocnienia pozycji numer dziewięć może sięgnąć po piłkarza Augsburga. Nieoczekiwanie Niemiec wzmocnił inny zespół, także z Bundesligi.

Dzisiaj angaż 25-latka ogłosiło TSG 1899 Hoffenheim. Operacja odbyła się na mocy transferu definitywnego.

Mërgim Merisha kosztował 14 milionów euro, co oznacza, że jesteśmy świadkami rekordowego zakupu i drugiej największej sprzedaży.

Środkowy napastnik podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2027 roku i otrzymał koszulkę z numerem 7.

– TSG to interesujący klub z ekscytującym składem, do którego pomyślnego rozwoju chciałbym się przyczynić. Warunki do występów są tutaj po prostu idealne. Warunki, o których mówię i które zostały tutaj stworzone, zostały już wykorzystane przez wielu zawodników, aby dokonać progresu. Ja również będę nad tym intensywnie pracował, ponieważ ostatecznie pomogę także drużynie i klubowi – oświadczył zawodnik, nie ukrywając, że jego najbliższym celem jest wejście na wyższy poziom oraz transfer do lepszej ekipy, być może BVB.

Berisha w sezonie 2022/2023 w 24 występach strzelił 10 goli i zanotował cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy