Mertens o krok od głośnego transferu

Mertens o krok od głośnego transferu fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Corriere dello Sport

Dries Mertens dopina ostatnie formalności związane z przejściem do Interu Mediolan - przekonuje „Corriere dello Sport”.

Reprezentant Belgii podkreślał wielokrotnie, że czuje się bardzo dobrze w Neapolu i nie nosi się z zamiarem opuszczenia miasta oraz klubu. Z tego też powodu głęboko wierzył w otrzymanie satysfakcjonującej go oferty w sprawie przedłużenia wygasającej umowy.

Dziennikarze „Corriere dello Sport” uważają, że Napoli nie było do tej pory skore do znalezienia satysfakcjonującego porozumienia z doświadczonym zawodnikiem i dlatego ten postanowił rozpocząć rozmowy z Interem Mediolan.

Wspomniane źródło jest przekonane, że negocjacje przedstawicieli piłkarza z „Nerazzurri” znajdują się już na finiszu, ponieważ obie strony miały wymienić się stosownymi dokumentami dotyczącymi indywidualnego kontraktu 33-latka.

Jeżeli Dries Mertens zdecyduje się je podpisać, to za wyłącznie ten fakt otrzyma stosowny bonus w wysokości blisko pięciu milionów euro.

Ekipa ze Stadio San Paolo wciąż może jeszcze przekonać Belga do pozostania w zespole, ale musi się śpieszyć z przedstawieniem mu lepszej propozycji. Podobnie sytuacja ma wyglądać w przypadku Chelsea, która nadal wykazuje poważne zainteresowanie usługami czołowego gracza Napoli.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy