Meunier może odejść z PSG po zakończeniu sezonu

Meunier może odejść z PSG po zakończeniu sezonu fot. PSG
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Corriere dello Sport

Thomas Meunier znajduje się na celowniku Juventusu, o czym donosi „Corriere dello Sport”.

Plotki mówiące o ewentualnym transferze Belga do innego klubu pojawiały się już minionego lata. Bardzo mocno zabiegał o niego Arsenal. Do transakcji ostatecznie nie doszło i wspomniany zawodnik pozostał na Parc des Princes.

Wydaje się, że do żadnej przeprowadzki z udziałem obrońcy nie dojdzie także w zimie. Jego umowa z mistrzem Francji obowiązuje bowiem do 30 czerwca 2020 roku i do tej pory nie została przedłużona.

Belg nie kwapi się szczególnie do parafowania nowego kontraktu i prawdopodobnie zmieni miejsce dopiero w lecie przyszłego roku. Wówczas to będzie do wzięcia za darmo.

W takim wypadku Meunier nie będzie musiał narzekać na brak ofert. Choć do lipca pozostał jeszcze szmat czasu, to media coraz częściej rozpisują się o ewentualnych opcjach dla defensora. Jedną z nich ma być przeprowadzka do Juventusu.

Prasa na Półwyspie Apenińskim jest przekonana, że 28-latek to jeden z priorytetów transferowych ekipy z Turynu. W drużynie mistrza Włoch miałby wzmocnić rywalizację na prawej stronie obrony.

Meunier wystąpił w tym sezonie w ośmiu meczach. Do tej pory ma na swoim koncie jednego gola.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy