Meunier porównał Mbappé i Haalanda

Meunier porównał Mbappé i Haalanda fot. Borussia Dortmund
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Ruhr Nachrichten I Culture PSG

Thomas Meunier, który kilka miesięcy temu zamienił Paris Saint-Germain na Borussię Dortmund, został poproszony przez niemieckich dziennikarzy o porównanie Kyliana Mbappé oraz Erlinga Brauta Haalanda.

Mbappé już od kilku sezonów błyszczy w barwach PSG. Haaland po ciągłym trafianiu do siatki w koszulce Red Bull Salzburg przeszedł do BVB, gdzie szybko udowodnił, że jest w stanie robić to samo w mocniejszej lidze. Dzisiaj transfery młodych napastników są marzeniem wielu topowych europejskich klubów. Obu chce Real Madryt, ale czas pokaże, jak potoczą się ich losy.

Meunier w krótkim czasie miał styczność zarówno z Francuzem, jak i Norwegiem.

- To dwóch zupełnie innych zawodników. Kylian dalej gra w piłkę jak wtedy, gdy miał dziesięć lat. Nie myśli o tym. Wszystko robi instynktownie. Daje przemawiać swojemu talentowi.

- Erling zachowuje się bardziej jak dorosły. Jest mniej utalentowany od Kyliana, ale bardzo pracowity. Może zostać napastnikiem klasy światowej.

- Gdybym był prezesem klubu, pozyskałbym obu - przyznał prawy obrońca, który w tym sezonie rozegrał 21 meczów w koszulce Borussii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michał Probierz rozesłał szeroką listę powołań na październikowe mecze Michał Probierz rozesłał szeroką listę powołań na październikowe mecze Jak zwolnić i zatrudnić selekcjonera reprezentacji Polski? Jak zwolnić i zatrudnić selekcjonera reprezentacji Polski? Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy