Miazga zagra w... Chelsea!

Miazga zagra w... Chelsea!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: New York Times

Matthew Miazga prawdopodobnie zagra w Chelsea.

Dziś rano światowe media poinformowały, że obrońca jest w drodze do Anglii, by podpisać kontrakt z klubem z Premier League. Wówczas nie potrafiono jednak określić, kto będzie nowym pracodawcą 20-latka. Na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że mający polski paszport zawodnik dołączy do "The Blues".

Chociażby "New York Times" przekonuje, że Amerykanin będzie ustalał w Londynie ostatnie szczegóły swojej przeprowadzki i najprawdopodobniej jutro przejdzie testy medyczne. Anglicy zapłacą New York Red Bulls około pięciu milionów funtów.

Spekuluje się jednak, że Miazga może zostać od razu wypożyczony, by nabrać doświadczenia w europejskim futbolu. Niemniej w stolicy wiążą z nim duże plany - defensor należał do grona najlepszych piłkarzy Major League Soccer minionego sezonu.

Przypomnijmy, że były młodzieżowy reprezentant Polski nie może już zagrać w naszej kadrze. 13 października 2015 roku zadebiutował bowiem w barwach USA w meczu eliminacji do Mistrzostw Świata 2018.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy