Michał Helik ma nowego trenera [OFICJALNIE]

Michał Helik ma nowego trenera [OFICJALNIE] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Huddersfield Town FC

Darren Moore został oficjalnie przedstawiony jako nowy trener pierwszej drużyny Huddersfield Town.

Jeszcze do niedawna Michał Helik miał okazję współpracować z Neilem Warnockiem, jednym z najbardziej doświadczonych menedżerów na Wyspach Brytyjskich. Nastąpiła jednak zmiana warty, gdyż zarząd wyczuł odpowiedni moment na wszczęcie długofalowego projektu z nową postacią.

Szef Jake Edwards podziękował Anglikowi za utrzymanie zespołu w Championship i wyniki w tym sezonie. „The Terriers” znajdują się obecnie w bezpiecznej strefie na 16. miejscu z dorobkiem ośmiu punktów po siedmiu kolejkach.

Nowym sternikiem ekipy z John Smith's Stadium stał się Darren Moore, który w swojej historii prowadził inne kadry, chociażby Sheffield Wednesday Doncaster Rovers czy West Bromwich Albion.

O dziwo długość okresu obowiązywania współpracy nie trafiła do publicznej wiadomości.

49-letni Jamajczyk zanotował ostatnio spory sukces. W poprzednich zmaganiach League One (trzeci poziom rozgrywek) wywalczył awans poziom wyżej. Nie został dłużej na stanowisku, ponieważ dyrektorzy nie byli w stanie zapewnić mu dogodnej oferty odnowienia warunków kontraktu.

Helik dotychczas stanowi pewny punkt w linii obrony Huddersfield. W siedmiu spotkaniach dołożył nawet jedno trafienie.

Już w najbliższej kolejce drużyna byłego piłkarza Cracovii zmierzy się z sąsiadującym w tabeli Coventry City.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szalona radość szóstoligowca. Zagra z PSG w Pucharze Francji [WIDEO] Szalona radość szóstoligowca. Zagra z PSG w Pucharze Francji [WIDEO] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy