Michał Probierz podał skład reprezentacji Polski na Łotwę. Mamy debiutanta!

Michał Probierz podał skład reprezentacji Polski na Łotwę. Mamy debiutanta! fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Łączy nas piłka

Michał Probierz, selekcjoner reprezentacji Polski, ogłosił skład drużyny na mecz towarzyski z Łotwą.

Polacy tylko zremisowali z Czechami, co sprawiło, że stracili oni szanse udziału w EURO 2024 poprzez eliminacje. Zawodników czekają baraże, które odbędą się w marcu 2024 roku.

Już bez Piotra Zielińskiego oraz Pawła Bochniewicza, ale z Karolem Świderskim (początkowo na ławce) biało-czerwoni zagrają przeciwko Łotwie. Potyczka będzie mieć wymiar meczu towarzyskiego, co z automatu rzutuje na wybory personalne.

Michał Probierz zaskoczył podczas konferencji prasowej i podał skład na najbliższe spotkanie.

Po połowie rozegrają Łukasz Skorupski i Marcin Bułka, Jeżeli nic się nie zmieni, na prawej obronie zagra Przemysław Frankowski, na środku zagrają Jakub Kiwior, Mateusz Wieteska i Jan Bednarek, na lewej Nicola Zalewski. W środku zagrają Damian Szymański, Sebastian Szymański i Jakub Piotrowski, z przodu mają zagrać Robert Lewandowski i Adam Buksa – wyznał selekcjoner reprezentacji Polski.

Dojdzie więc do długo wyczekiwanego debiutu tak chwalonego Marcina Bułki, bramkarza OGC Nice.

Początek o godzinie 20:45. Zawody odbędą się we wtorek.

***

Co z Karolem Świderskim? Agent uspokaja

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy