Michał Probierz zainteresował się piłkarzem Puszczy Niepołomice. Jej trener potwierdził

Michał Probierz zainteresował się piłkarzem Puszczy Niepołomice. Jej trener potwierdził fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Liga PL [Kanał Sportowy]

Trener Puszczy Niepołomice Tomasz Tułacz zdradził w programie „Liga PL” w Kanale Sportowym, że selekcjoner reprezentacji Polski Michał Probierz rozmawiał na temat jednego z jego podopiecznych z prezesem klubu.

Puszcza Niepołomice wywalczyła awans do Ekstraklasy poprzez baraże. Już w niej absolutny nowicjusz radzi sobie dzielnie. Co prawda znajduje się w strefie spadkowej, ale jego dorobek punktowy prezentuje się o wiele lepiej niż Ruchu Chorzów oraz ŁKS-u Łódź, a takim samym (22 „oczka”) może pochwalić się Korona Kielce. W zasięgu są Warta Poznań, Radomiak Radom czy Piast Gliwice.

Jak się okazuje, jednym z zawodników ekipy z Niepołomic zainteresował się Michał Probierz.

- Trener Probierz rozmawiał z prezesem Bartoszkiem o jednym nazwisku. To było dwa-trzy miesiące temu. (…) Muszę wam powiedzieć, że nawet poinformowałem zawodnika, żeby go trochę podbudować. Jest naszym podstawowym piłkarzem - przyznał Tomasz Tułacz w programie „Liga PL”, nie zdradzając nazwiska podopiecznego.

Ciężko jednoznacznie stwierdzić, o kogo chodzi. W trzech tegorocznych meczach Puszczy zagrało kolejno dziewięciu, dziewięciu i ośmiu polskich zawodników.

Zainteresowanie nie oznacza jeszcze powołania, ale to kolejny przykład tego, że Probierz spogląda w kierunku graczy z Ekstraklasy.

W listopadzie sam 51-latek przyznał, że obserwował chociażby Aleksa Ławniczaka z Zagłębia Lubin czy Miłosza Trojaka z Korony Kielce.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy