Michniewicz połączy posady?!

Michniewicz połączy posady?! fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: TVP Sport | Sport.pl

Czesław Michniewicz jest obecnie uważany za najpoważniejszego kandydata do przejęcia Legii Warszawa w przypadku zwolnienia Aleksandara Vukovicia.

Przedstawiciele „Wojskowych” nie są zadowoleni z dotychczasowych wyników oraz formy prezentowanej przez ich zespół, dlatego poważnie zastanawiają się nad dokonaniem zmiany na stanowisku szkoleniowca jeszcze przed czwartkowym spotkaniem z Dritą w trzeciej rundzie eliminacyjnej Ligi Europy.

Janekx89, znany z podawania wiarygodnych informacji na temat ruchów mających miejsca na naszym podwórku piłkarskim, napisał na Twitterze, że najpoważniejszym kandydatem do zastąpienia Serba jest Czesław Michniewicz, odpowiadający obecnie za wyniki osiągane przez reprezentację Polski U-21.

50-latek nawiązał już kontakt w tej sprawie z Legią Warszawa i w poniedziałek ma dojść do spotkania obu stron. Jeżeli zakończą się one sukcesem, to w przeciągu kilkunastu godzin dojdzie do zwolnienia Aleksandara Vukovicia i zatrudnienia byłego opiekuna Lecha Poznań, Zagłębia Lubin, Arki Gdynia, Widzewa Łódź, Jagiellonii Białystok, Polonii Warszawa, Podbeskidzia Bielsko-Biała, Pogoni Szczecin oraz Bruk-Bet Termaliki.

TVP Sport i Sport.pl dodają, że ewentualne porozumienie zawarte pomiędzy „Wojskowymi” a Michniewiczem i PZPN-em zakład sprawowanie przez szkoleniowca w dalszym ciągu funkcji selekcjonera polskiej kadry do lat 21 do zakończenia eliminacji do Mistrzostw Europy U-21 w listopadzie.

Połączenie tych dwóch ról może doprowadzić do małego konfliktu interesów, ponieważ na 9 października zaplanowany jest ważny mecz kwalifikacyjny z Serbią U-21 oraz starcie o Superpuchar Polski z Cracovią.

W zaistniałej sytuacji należy przypuszczać, że 50-latek zasiadłby tego dnia na ławce reprezentacyjnej, a Legię poprowadziłby jeden z jego asystentów, o ile doświadczony trener zdecyduje się rzeczywiście na rozpoczęcie swojej przygody z warszawską drużyną.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Te kluby wydały najwięcej na zimowych transferach w 2023 roku Te kluby wydały najwięcej na zimowych transferach w 2023 roku Philippe Coutinho z szansą na ucieczkę z Aston Villi. Oferta w przygotowaniu Philippe Coutinho z szansą na ucieczkę z Aston Villi. Oferta w przygotowaniu FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy