Miedź Legnica: Wściekli kibice weszli do szatni. „Dantejskie sceny”

Miedź Legnica: Wściekli kibice weszli do szatni. „Dantejskie sceny” fot. Tomasz Kudala / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Adam Zakrzewski [Twitter] I Żelisław Żyżyński [Twitter]

Kibice Miedzi Legnica ukazali swoje niezadowolenie po porażce z Piastem Gliwice w Ekstraklasie 0:1.

Miedź Legnica uległa w niedzielę Piastowi Gliwice 0:1. Gola na wagę trzech punktów dla zespołu z województwa śląskiego strzelił w 23. minucie Jorge Félix.

Dla ekipy z Legnicy to trzecia porażka na przestrzeni czterech ostatnich spotkań. Wcześniej przegrała z Zagłębiem Lubin i Lechią Gdańsk, a w międzyczasie zremisowała z Jagiellonią Białystok. Jej sytuacja w tabeli nie wygląda za wesoło. Beniaminek zamyka ją z dorobkiem 19 punktów. Do bezpiecznej piętnastej lokaty, na której aktualnie plasuje się Górnik Zabrze, traci już dziewięć „oczek”.

Wszystko wskazuje na to, że po starciu z Piastem upust swojej złości postanowili dać kibice Miedzi.

„Dantejskie sceny w Legnicy. Kibice wparowali do szatni gospodarzy, i mówiąc delikatnie, nie było za wesoło” - napisał Adam Zakrzewski z Canal+ Sport na Twitterze.

„W klubowym budynku Miedzi wściekli kibice. Słabo to wygląda. Bardzo słabo” - przekazał Żelisław Żyżyński.

Po przerwie na mecze reprezentacji 1 kwietnia legniczanie zmierzą się z innym zespołem znajdującym się w strefie spadkowej - Koroną Kielce.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy