Mierzejewski bez klubu!

Mierzejewski bez klubu!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Adrian Mierzejewski został wolnym zawodnikiem.

Polak musiał rozstać się z AL Nassr, które przeżywa ogromne problemy finansowe i zalega z wypłacaniem pensji. Jako że ofensywny pomocnik należał do grona najlepiej zarabiających w zespole, działacze negocjowali z nim przedwczesne (umowa obowiązywała jeszcze przez rok) rozwiązanie kontraktu.

Mierzejewski swoje pożegnanie z klubem ogłosił w mediach społecznościowych. W komentarzach pod jego postami kibice zasypują go podziękowaniami. Piszą między innymi: "dziękujemy Ci za mistrzostwo, którego bez Ciebie byśmy nie zdobyli", "nigdy o Tobie nie zapomnimy, kochamy Cię".

29-latek w Arabii Saudyjskiej grał przez ostatnie dwa lata, będąc jedną gwiazd tamtejszych rozgrywek. Łącznie w trakcie swojego "egzotycznego" pobytu rozegrał 67 spotkań, strzelił 23 gole i zanotował 17 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy