Miesiąc przerwy reprezentanta Włoch

Miesiąc przerwy reprezentanta Włoch
Redakcja
Redakcja
Źródło: Juventus FC

Obrońca Juventus FC, Andrea Barzagli, będzie zmuszony pauzować około miesiąca z powodu bólu w niedawno operowanej stopie.

Reprezentant Włoch w lipcu poddał się zabiegowi pięty prawej nogi. Mimo czasu, który upłynął od operacji zawodnik nadal odczuwa dyskomfort i zmuszony był do konsultacji ze specjalistą w celu ustalenia przyczyny i doboru programu rekonwalescencji.

Po wizycie u doktora Oravy defensorowi zalecono zawieszenie treningów na około miesiąc, po czym ma ponownie udać się na badania. W związku z tymi dolegliwościami w obecnym sezonie jeszcze nie udało mu się wystąpić w żadnym spotkaniu "Starej Damy".

Więcej na temat: Juventus FC Włochy Andrea Barzagli

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy