Miguel Veloso do Dynama Kijów?

Miguel Veloso do Dynama Kijów?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Soccernet

Portugalczyk być może przeniesie się na Ukrainę.

Pomocnik reprezentacji Portugalii, Miguel Veloso, może opuścić tego lata swój obecny klub i dołączyć do Dynama Kijów.

26-letni Veloso dołączył do Genoi w 2010 roku i związał się z tym klubem trzyletnim kontraktem. Wyglada jednak na to, że umowa nie zostanie przedłużona i Portugalczyk opuści obecny klub.

- To prawda, że Dynamo Kijów jest zainteresowane naszym zawodnikiem. Być może Miguel opuści nasz klub tego lata – powiedział dyrektor sportowy Genoi, Stefano Capozucca.

Dotychczas Veloso rozegrał 49 spotkań dla Genoi we włoskiej Serie A.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy