Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów

Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów fot. AC Milan
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sport I Goal.com

Paolo Maldini wypowiedział się na temat kontraktu Zlatana Ibrahimovicia z Milanem.

Szwedzki napastnik wrócił na San Siro w trakcie zimowego okna. Z mediolańskim klubem podpisał umowę ważną do 30 czerwca z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Maldini potwierdził, że kluczowe w kontekście dalszej współpracy między stronami może okazać się to, czy „Rossoneri” wywalczą awans do Ligi Mistrzów.

- Zawarliśmy sześciomiesięczny kontrakt z klauzulą automatycznego przedłużenia w przypadku wejścia do Champions League. Jeśli to się nie uda, po prostu usiądziemy przy stole. Z „Ibrą” trzeba prowadzić otwarty dialog - przyznał dyrektor Milanu.

Po powrocie do Mediolanu Ibrahimović rozegrał póki co dziewięć spotkań. Zdobył trzy bramki i zanotował asystę.

Po rozegraniu 25 meczów Milan ma na koncie 36 punktów i zajmuje siódme miejsce w tabeli Serie A. Do czwartej lokaty traci dziewięć „oczek”.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy