Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów

Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów fot. AC Milan
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sport I Goal.com

Paolo Maldini wypowiedział się na temat kontraktu Zlatana Ibrahimovicia z Milanem.

Szwedzki napastnik wrócił na San Siro w trakcie zimowego okna. Z mediolańskim klubem podpisał umowę ważną do 30 czerwca z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Maldini potwierdził, że kluczowe w kontekście dalszej współpracy między stronami może okazać się to, czy „Rossoneri” wywalczą awans do Ligi Mistrzów.

- Zawarliśmy sześciomiesięczny kontrakt z klauzulą automatycznego przedłużenia w przypadku wejścia do Champions League. Jeśli to się nie uda, po prostu usiądziemy przy stole. Z „Ibrą” trzeba prowadzić otwarty dialog - przyznał dyrektor Milanu.

Po powrocie do Mediolanu Ibrahimović rozegrał póki co dziewięć spotkań. Zdobył trzy bramki i zanotował asystę.

Po rozegraniu 25 meczów Milan ma na koncie 36 punktów i zajmuje siódme miejsce w tabeli Serie A. Do czwartej lokaty traci dziewięć „oczek”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy