Milan negocjuje transfer Konoplanki

Milan negocjuje transfer Konoplanki
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Estadio Deportivo

Jewhen Konoplanka to kolejny cel transferowy Milanu.

Estadio Deportivo poinformowało, że klub z San Siro rozpoczął negocjacje w sprawie reprezentanta Ukrainy. Skrzydłowy ma za sobą trudne miesiące w Schalke, gdzie jego współpraca ze zwolnionym już trenerem - Markusem Weinzerlem - nie należała do najbardziej udanych.

27-latek z jednej strony jest tylko wypożyczony do niemieckiego klubu do 30 czerwca 2017 roku, ale z drugiej ekipa z Gelsenkirchen musi go wykupić za 15 milionów euro. Tak bowiem skonstruowano umowę z Sevillą.

Włosi liczą, że przejmą na siebie zobowiązania Schalke i przejmą Konoplankę, który w przeszłości był niekwestionowaną gwiazdą Dnipro. Nawet w minionym sezonie pokazał próbkę swoich umiejętności, chociaż tylko pięć spotkań w Bundeslidze zaczynał w podstawowym składzie. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy