Milan negocjuje transfer Konoplanki

Milan negocjuje transfer Konoplanki
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Estadio Deportivo

Jewhen Konoplanka to kolejny cel transferowy Milanu.

Estadio Deportivo poinformowało, że klub z San Siro rozpoczął negocjacje w sprawie reprezentanta Ukrainy. Skrzydłowy ma za sobą trudne miesiące w Schalke, gdzie jego współpraca ze zwolnionym już trenerem - Markusem Weinzerlem - nie należała do najbardziej udanych.

27-latek z jednej strony jest tylko wypożyczony do niemieckiego klubu do 30 czerwca 2017 roku, ale z drugiej ekipa z Gelsenkirchen musi go wykupić za 15 milionów euro. Tak bowiem skonstruowano umowę z Sevillą.

Włosi liczą, że przejmą na siebie zobowiązania Schalke i przejmą Konoplankę, który w przeszłości był niekwestionowaną gwiazdą Dnipro. Nawet w minionym sezonie pokazał próbkę swoich umiejętności, chociaż tylko pięć spotkań w Bundeslidze zaczynał w podstawowym składzie. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz Iker Casillas kończy karierę Iker Casillas kończy karierę OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy