Milan negocjuje transfer reprezentanta Argentyny!

Milan negocjuje transfer reprezentanta Argentyny!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Tuttosport

AC Milan prowadzi rozmowy w sprawie Emanuela Mammany.

19-latek to reprezentant Argentyny, który z przeprowadzką do Europy jest łączony od kilku miesięcy. Choćby latem wymieniano go jako jednego z potencjalnych następców Nicolasa Otamendiego w Valencii. Niedawno prawo do niego próbował sobie zapewnić również Juventus.

"Tuttosport" podaje, że na czoło wyścigu wysuwają się właśnie "Rossoneri". Przedstawiciel z Włoch przebywa obecnie w ojczyźnie obrońcy, gdzie prowadzi rozmowy z władzami River Plate. Celem jest obniżenie ceny wywoławczej, która wynosi 10 milionów euro.

Przypomnijmy, że w styczniu na zapłacenie tej kwoty zgodziła się Fiorentina, ale transakcja "posypała się" na ostatniej prostej.

Mammana doczekał się już łatki "nowego Mascherano".

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO] George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO] Domowa koszulka Tottenhamu na nowy sezon [FOTO] Domowa koszulka Tottenhamu na nowy sezon [FOTO] „Polski Messi” szkolił się kiedyś w Elanie Toruń. Pan Marek opowiada o nieszczęsnym filmiku i złości żony „Polski Messi” szkolił się kiedyś w Elanie Toruń. Pan Marek opowiada o nieszczęsnym filmiku i złości żony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy