Milan: Rangnick priorytetem, ale władze „Rossonerich” mają jeszcze dwie opcje

Milan: Rangnick priorytetem, ale władze „Rossonerich” mają jeszcze dwie opcje
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gianluca Di Marzio

Jak pisze Gianluca Di Marzio, wciąż nie wiadomo, kto poprowadzi zespół Milanu w następnym sezonie. Realnych jest kilka opcji.

Choć Stefano Pioli wciąż jest przed kluczowymi rozmowami z władzami „Rossonerich”, niemal na pewno pożegna się on z włoskim klubem. Pytanie tylko, kto zostanie następcą 54-latka.

Kandydatem numer jeden pozostaje Ralf Rangnick. Wbrew niektórym doniesieniom strony nie doszły jednak jeszcze do porozumienia. Di Marzio zaznacza, że największym problemem może okazać się budżet transferowy. Związany obecnie z projektami piłkarskimi Red Bulla 61-latek oczekuje bowiem odpowiednich środków na wzmocnienia.

Strony będą negocjować. Jeśli nie osiągną pełnego konsensusu, Milan ma przygotowane opcje awaryjne. Są nimi Marcelino oraz Unai Emery.

Pierwszy z nich był łączony z mediolańskim klubem już po zwolnieniu Marco Giampaolo. 54-letni Hiszpan pozostaje bezrobotny, odkąd w zeszłym roku rozstał się z Valencią. 48-letni Emery również nie ma aktualnie klubu. Jego ostatnim miejscem pracy był Arsenal.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy