Milik alternatywą dla giganta. Konkretne zainteresowanie

Milik alternatywą dla giganta. Konkretne zainteresowanie fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Paolo Paganini (Rai Sport)

Arkadiusz Milik znalazł się na celowniku Juventusu - poinformował Paolo Paganini z „Rai Sport”.

Już niewiele wskazuje na to, że przedstawicielom Napoli uda się dojść do porozumienia z reprezentantem Polski w kwestii nawiązania dłuższej współpracy na nowych warunkach.

Z tego też powodu ekipa ze Stadio San Paolo ma być już zdecydowana na przedwczesne rozstanie z napastnikiem w trakcie najbliższego okienka transferowego, ponieważ będzie to dla niej stanowiło ostatnią szansę na to, aby zarobić przyzwoite pieniądze na odejściu 26-letniego zawodnika.

W mediach pojawiła się już informacja sugerująca, że „Partenopei” są skłonni rozpocząć rozmowy z każdym klubem zainteresowanym Arkadiuszem Milikiem od propozycji wynoszącej przynajmniej 40 milionów euro i nie jest także wielką tajemnicą, że jego sytuacji przyglądają się wysłannicy takich drużyn jak AC Milan, Inter Mediolan, Atlético Madryt, Valencia, Borussia Dortmund, Arsenal oraz Tottenham.

Teraz Paolo Paganini z „Rai Sport” przekonuje, że do tego grona dołączył także Juventus, który obrał na cel napastnika z Napoli ze względu na trudności związane z zakontraktowaniem Mauro Icardiego.

Argentyńczyk przebywa obecnie na wypożyczeniu w Paris-Saint Germain z Interu Mediolan, ale wciąż wykazuje chęć do kontynuowania kariery w zespole z Turynu. Ten ma jednak kłopot z wypracowaniem zadowalającego porozumienia w kwestii wysokości kwoty odstępnego za 27-latka, dlatego postanowił poszukać alternatywnego rozwiązania i uznał, że idealną rezerwową opcją może być transfer Milika.

„Stara Dama” miała już poczynić stosowne kroki zmierzające do wybadania możliwości pozyskania reprezentanta Polski i przynajmniej przez jakiś czas ma się wstrzymać z przejściem do konkretów.

Środkowy napastnik strzelił 12 bramek w 22 rozegranych spotkań w trwających rozgrywkach.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Transfermarkt: 24 najwyżej wycenianych zawodników z Premier League Transfermarkt: 24 najwyżej wycenianych zawodników z Premier League OFICJALNIE: Real Madryt obniża wynagrodzenia OFICJALNIE: Real Madryt obniża wynagrodzenia Schalke 04 chce Milika. Na stole 25 milionów euro Schalke 04 chce Milika. Na stole 25 milionów euro Najładniejsze koszulki w historii [France Football] Najładniejsze koszulki w historii [France Football] OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Ligi od trzeciej w dół anulowane OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Ligi od trzeciej w dół anulowane Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy