Mino Raiola atakuje PSV Eindhoven. „To niegodne tego klubu”

Mino Raiola atakuje PSV Eindhoven. „To niegodne tego klubu” fot. Antonio Balasco / Shutterstock.com
Redakcja
Redakcja
Źródło: De Telegraaf

Mino Raiola, agent Mohamed Ihattarena z PSV Eindhoven, nie rozumie decyzji o przeniesieniu swojego podopiecznego do rezerw.

Jak powiedział wcześniej Roger Schmidt, trener PSV, Ihattaren został zesłany do rezerw z powodu złej postawy na treningach. 19-latek rzeczywiście nie spisuje się najlepiej w tym sezonie. Po rozegraniu 25 spotkań ma na koncie zaledwie dwie bramki oraz asystę.

Jednak prawdziwym powodem przeniesienia Holendra do rezerw może być chęć wymuszenia podpisania nowego kontraktu. Obecna umowa wygasa 30 czerwca 2022 roku. W związku z tym najbliższe okienko transferowe może być ostatnim, w którym klub dostanie szansę zarobku pieniędzy. Jak donoszą holenderskie media, zainteresowanie transferem wyraża między innymi Ajax – rywal PSV.

W rozmowie z „De Telegraaf” Mino Raiola odniósł się do zaistniałej sytuacji: – To, co stało się wczoraj, jest absolutnie niegodne PSV. Forma przekazania tej wiadomości jest niedopuszczalna. Takie rzeczy trzeba przekazywać zupełnie inaczej – grzmi znany agent.

Raiola nie zaprzeczył, że piłkarz popełnia błędy. Podkreślał też, jak ważne jest odpowiednie podejście do tak młodego zawodnika, oraz potwierdził, że były prowadzone rozmowy nad nową umową. Nie chciał zdradzić żadnych szczegółów.

– Cieszę się, że Schmidt nie był trenerem Maradony, ponieważ wtedy nigdy nie widzielibyśmy prawdziwego Maradony – zakończył Włoch.

KACPER SASIAK

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy