Mistrzostwa Świata: Heung-min Son rozpaczał, a Ghańczyk zrobił sobie z nim selfie [WIDEO] fot. TV

W drugim poniedziałkowym meczu Mistrzostw Świata Ghana pokonała w grupie H Koreę Południową 3:2.

Reprezentacja Ghany zanotowała skuteczną pierwszą połowę i prowadziła z Koreą Południową 2:0 po golach Mohammeda Salisu oraz Mohammeda Kudusa. Już po przerwie dwoma trafieniami po uderzeniach głową popisał się Gue-sung Cho, doprowadzając do remisu. Ostatnie słowo należało do Kudusa, który notując dublet, dał trzy punkty zespołowi z Afryki.

Do małego zamieszania doszło już po ostatnim gwizdku. Wszystko przez to, że sędzia Anthony Taylor, który doliczył do drugiej polowy 10 minut, nie pozwolił Koreańczykom na wykonanie rzutu rożnego. Z jego decyzją nie zgadzali się zarówno piłkarze, jak i selekcjoner Paulo Bento, który zobaczył czerwoną kartkę.

Po meczu hitem sieci jest jednak inne nagranie. Chodzi o członka sztabu szkoleniowego ghańskiej kadry, który podszedł do największej południowokoreańskiej gwiazdy Heung-min Sona i zrobił sobie z nim selfie. Afrykanin wybrał raczej słaby moment, bo skrzydłowy rozpaczał po porażce.

Po bezbramkowym remisie z Urugwajem i przegranej z Ghaną Korea Południowa ma na koncie jeden punkt w tabeli grupy H. W teorii azjatycka ekipa wciąż może wywalczyć awans do fazy pucharowej, ale przed nią trudne zadanie. W ostatniej kolejce zmierzy się bowiem z Portugalią, która jeszcze w poniedziałek zagra z Urugwajczykami.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Real Madryt lepszy w konkursie jedenastek od Manchesteru City. Pozostaje w grze o piętnasty tytuł [WIDEO] Liga Mistrzów: Real Madryt lepszy w konkursie jedenastek od Manchesteru City. Pozostaje w grze o piętnasty tytuł [WIDEO] OFICJALNIE: Poznaliśmy ostatniego europejskiego uczestnika Klubowych Mistrzostw Świata OFICJALNIE: Poznaliśmy ostatniego europejskiego uczestnika Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium zameldował się w półfinale Ligi Mistrzów! To koniec marzeń Arsenalu [WIDEO] Bayern Monachium zameldował się w półfinale Ligi Mistrzów! To koniec marzeń Arsenalu [WIDEO] Dawid Szulczek odchodzi z Warty Poznań Dawid Szulczek odchodzi z Warty Poznań OFICJALNIE: Cristiano Ronaldo wygrywa spór z Juventusem. Otrzyma 9,77 miliona euro OFICJALNIE: Cristiano Ronaldo wygrywa spór z Juventusem. Otrzyma 9,77 miliona euro Odrzucił ofertę Realu Madryt, teraz jest gwiazdą Manchesteru City Odrzucił ofertę Realu Madryt, teraz jest gwiazdą Manchesteru City „Jeśli Maciej Skorża wróci, to moim zdaniem do tego klubu” „Jeśli Maciej Skorża wróci, to moim zdaniem do tego klubu”