Mistrzostwa Świata: Znamy termin powrotu Neymara [OFICJALNIE]

Mistrzostwa Świata: Znamy termin powrotu Neymara [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CBF

Neymar będzie gotowy na mecz 1/8 finału Mistrzostw Świata przeciwko Korei Południowej, co potwierdził trener Tite.

Reprezentacja Brazylii wyszła z pierwszego miejsca z grupy i w kolejnej fazie Mistrzostw Świata czeka ją wymagające zadanie. Zmierzy się bowiem z jedną z sensacji tego turnieju, czyli Koreą Południową.

Pewne jest, że w spotkaniu przeciwko zespołowi z Azji zabraknie kilku ważnych ogniw, bo z kontuzjami zmagają się Alex Telles oraz Gabriel Jesus, dla których turniej dobiegł końca.

Przez długi czas nie było wiadomo, co z Neymarem. Atakujący Paris Saint-Germain doznał bowiem urazu kostki w starciu z Serbami (2-0) i przechodził rekowalescencje.

Między innymi dlatego zabrakło go na placu gry przeciwko Szwajcarii (1-0) oraz Kamerunowi (0-1).

Okazuje się jednak, że lider Brazylii najgorsze ma już za sobą i będzie gotów na poniedziałkowy mecz 1/8 finału przeciwko Korei Południowej. Poinformował o tym selekcjoner Tite.

To duże wzmocnienie dla drużyny, która celuje w końcowy triumf w imprezie.

Początek poniedziałkowego meczu 1/8 finału Mistrzostw Świata pomiędzy Brazylią a Koreą Południową o 20:00. Transmisja na antenach Telewizji Polskiej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy