„Młody następca Cristiano Ronaldo” powołany do reprezentacji Polski do lat 21

„Młody następca Cristiano Ronaldo” powołany do reprezentacji Polski do lat 21 fot. Dawid Hanc [YouTube]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Transfery.info

Michał Probierz ogłosił dzisiaj powołania do reprezentacji Polski U-21. Na liście znalazł się Dawid Hanc.

Dawid Hanc w ostatnim oknie transferowym przeniósł się z Zagłębia Lubin do Chrobrego Głogów. Od tamtej pory 20-latek zanotował siedem występów w I lidze. Grający na lewej stronie boiska zawodnik tylko trzy razy pojawiał się w podstawowym składzie zespołu z województwa dolnośląskiego, ale wystarczyło to, by otrzymać powołanie od Michała Probierza do reprezentacji Polski U-21 na wrześniowe mecze towarzyskie z Grecją i Łotwą.

U-21: Pierwsze powołania Michała Probierza w roli selekcjonera reprezentacji młodzieżowej [OFICJALNIE]

O Hancu zrobiło się głośno za sprawą filmików, a w zasadzie filmiku na YouTube'ie. Materiał zatytułowany „Młody następca Cristiano Ronaldo Dawid Hanc 10 lat” ukazuje jego umiejętności piłkarskie sprzed wielu lat. Wideo obejrzano ponad 34 miliony razy.

Obecnie na kanale Hanca jest jeszcze jeden filmik z czasów gry w Zagłębiu Lubin. Chociaż piłkarz od dawna nic nie publikuje, pierwsze wideo, głównie za sprawą tytułu, pewnie już zawsze będzie się za nim ciągnęło.

Hanc szkolił się w Lubinie przez kilka lat, występując w juniorach i rezerwach „Miedziowych”. W sezonie przed transferem do Chrobrego rozegrał 27 meczów w III lidze i zanotował z zespołem awans szczebel wyżej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski Adrian Mierzejewski z głosem rozsądku po meczu Polski z Czechami Adrian Mierzejewski z głosem rozsądku po meczu Polski z Czechami Lech Poznań: Afonso Sousa rewelacyjny w młodzieżówce Portugalii. „Jakim cudem wysłali tego gościa do Polski?!” [WIDEO] Lech Poznań: Afonso Sousa rewelacyjny w młodzieżówce Portugalii. „Jakim cudem wysłali tego gościa do Polski?!” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy