Modrić na radarze DC United!

Modrić na radarze DC United! fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Athletic

Jak donosi The Athletic, Luka Modrić znalazł się na celowniku DC United.

Zimą z amerykańskim klubem pożegnał się Wayne Rooney, który wrócił do Anglii, podpisując kontrakt z Derby County. Jego władze szukają teraz nowej gwiazdy. Głównym kandydatem jest Modrić. Wszystko wskazuje na to, że Amerykanie wkrótce przejdą do konkretnego działania mającego na celu zakontraktowanie chorwackiego pomocnika.

Modrić od 2012 roku jest związany z Realem Madryt. W tym czasie rozegrał w jego barwach 321 spotkań. O ile do pewnego momentu jego odejście ze stolicy Hiszpanii było mało prawdopodobne, to sytuacja uległa zmianie. Zwłaszcza, że kontrakt 34-latka wygasa 30 czerwca.

W sezonie 2019 DC United zajęło piąte miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej MLS. W pierwszej rundzie fazy play-off prowadzona przez Bena Olsena ekipa z Waszyngtonu uległa Toronto FC.

Podkreślmy, że okno transferowe w Stanach Zjednoczonych formalnie zostanie otwarte dopiero w lutym i potrwa aż do początku maja.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy