Montella o Żurkowskim: Fizycznie jest niesamowity

Montella o Żurkowskim: Fizycznie jest niesamowity
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fiorentinanews.com

Szkoleniowiec Fiorentiny, Vincenzo Montella wypowiedział się na temat Szymona Żurkowskiego.

Przerwa reprezentacyjna to dla wielu klubów czas, by szlifować formę w meczach towarzyskich. Do tej grupy zalicza się Fiorentina, która podejmowała w piątek Pistoiese. Spotkanie zakończyło się w stosunku 4-1.

Na boisku tego dnia pojawił się Szymon Żurkowski. Po starciu na temat jego sytuacji postanowił wypowiedzieć się szkoleniowiec ekipy z Florencji, Vincenzo Montella.

- Pod względem fizycznym on jest niesamowity. Z każdym dniem rośnie i myślę, że w niedalekiej przyszłości będzie to procentować. Przynajmniej mamy taką nadzieję.

- Na razie musi rozwinąć się, jeśli chodzi o taktykę. To na razie jego mankament. Oczywiście ma jeszcze wiele do poprawy, ale widać w nim potencjał. Ma on wiele cech, które wyróżniają go na tle innych. To bardzo istotne — zakończył włoski trener.

22-latek trafił do Fiorentiny z Górnika Zabrze. Do tej pory rozegrał w Serie A dwa mecze, na które złożyło się dziesięć minut.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Szymon Marciniak poprowadzi hit Ligi Mistrzów Szymon Marciniak poprowadzi hit Ligi Mistrzów Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy