Morawiecki ogłosił zdjęcie kolejnych zakazów dotyczących piłki nożnej

Morawiecki ogłosił zdjęcie kolejnych zakazów dotyczących piłki nożnej
Redakcja
Redakcja
Źródło: Kancelaria Premiera

Prezes Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej Mateusz Morawiecki ogłosił podczas konferencji prasowej zdjęcie kolejnej porcji zakazów, także tych odnoszących się do uprawiania piłki nożnej.

Od 18 maja umożliwiony zostanie:

- sport na otwartej infrastrukturze sportowej dla 14 osób (a do tego dwóch trenerów),

- obecność 22 osób (do tego czterech trenerów) na terenie pełnowymiarowego boiska piłkarskiego.

Do tego otwarte zostaną zajęcia w halach sportowych (12 osób plus trener na powierzchni do 300 m2, 16 osób plus dwóch trenerów do 800 m2, 24 osoby plus dwóch trenerów do 1000 m2).

Wcześniejsze ustalenia (ogłoszone na konferencji prasowej 25 kwietnia) umożliwiły powrót Ekstraklasy wraz z końcem maja oraz jednoczesną obecność sześciu osób na orlikach, dzisiejsze pozwalają na realny powrót rekreacyjnej gry w piłkę nożną.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy