Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych

Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych fot. Fingerhut / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sebastian Staszewski (Twitter)

Moritz Leitner jest już po testach medycznych w Rakowie Częstochowa. Ich wyniki nie napawają jednak optymizmem i zdobywca Pucharu oraz Superpucharu Polski nie zdecyduje się najprawdopodobniej na podpisanie umowy z Niemcem - poinformował Sebastian Staszewski z Interia.pl.

O byłym piłkarzu między innymi Borussii Dortmund, Augsburga, VfB Stuttgart, Lazio czy Norwich City zrobiło się w ostatnich dniach głośno w naszym kraju.

Początkowo spekulowano, że znalazł się on na celowniku Legii Warszawa. Dość szybko okazało się jednak, że jego zakontraktowaniem jest zainteresowany nie mistrz Polski a Raków Częstochowa.

Tomasz Włodarczyk przekonywał nawet, że sprawa transferu 28-letniego zawodnika znajduje się na zaawansowanym etapie i od podpisania przez niego umowy z „Czerwono-Niebieskimi” dzieliło go jedynie zaliczenie testów medycznych.

Sebastian Staszewski z Interia.pl poinformował, że Moritz Leitner ma je już za sobą i... niestety nie wypadły one pomyślnie dla środkowego pomocnika, dlatego zdobywca Pucharu oraz Superpucharu Polski nie zdecyduje się na nawiązanie z nim współpracy.

Wspomniany dziennikarz ocenia szansę na zrealizowanie tej operacji na zaledwie 5 procent ze względu na bardzo słaby poziom przygotowania fizycznego niemieckiego piłkarza, który swój ostatni mecz na profesjonalnym poziomie rozegrał w styczniu 2020 roku przeciwko Preston North End (4:2) w FA Cup w barwach „Kanarków”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy