MŚ: Znamy sędziego meczu o brąz!

MŚ: Znamy sędziego meczu o brąz!
Karol Czyżowicz
Karol Czyżowicz
Źródło: FIFA

Algierczyk Djamel Haimoudi będzie rozjemcą meczu o brązowy medal pomiędzy Brazylią a Holandią.

Dla 43-latka będzie to już czwarte spotkanie, które poprowadzi podczas tego mundialu. Wcześniej gwizdał w meczach Holandii z Australią, Kostaryki z Anglią oraz Belgii z USA w 1/8 finału.

W swojej karierze Haimoudi nadzorował dwa mecze ubiegłorocznego Pucharu Konfederacji. Prowadził także spotkania podczas Klubowych Mistrzostw Świata w 2012 roku, a także mundialu do lat 20 w 2011 roku.

Algierczyk ma spore doświadczenie na kontynencie afrykańskim. Był rozjemcą podczas trzech Pucharów Narodów Afryki, w trakcie których prowadził nawet jeden z finałów między Nigerią a Burkina Faso. Od 2008 roku gwiżdże także w pojedynkach afrykańskiej Ligi Mistrzów.

Djamel Haimoudi będzie pierwszym w historii mundiali afrykańskim arbitrem, który poprowadzi spotkanie o brązowy medal.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy