Nabil Fekir w końcu w Premier League?! Reprezentant Francji jest w bardzo dobrej formie

Nabil Fekir w końcu w Premier League?! Reprezentant Francji jest w bardzo dobrej formie fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Foot Mercato | Betis TV

Nabil Fekir z Betisu znalazł się na celowniku Newcastle United - poinformował Sébastien Denis z „Foot Mercato”.

Ofensywny pomocnik może być usatysfakcjonowany ze swoich pierwszych występów w początkowej fazie trwających rozgrywek, w której to zdobył dwie bramki oraz zanotował tyle samo asyst dla ekipy z Andaluzji w dziesięciu rozegranych meczach.

Z tego też względu władze zespołu z Sewilli zaczęły przejawiać otwartą chęć do nawiązania dłuższej współpracy z 28-latkiem, o czym poinformował sam zainteresowany w rozmowie z klubową telewizją.

- To normalne, że zaczynamy rozmawiać o przedłużeniu, ponieważ mam jeszcze tylko półtora roku kontraktu. Porozmawiamy i zobaczymy, co się wydarzy - powiedział Nabil Fekir.

Sébastien Denis z „Foot Mercato” uważa jednak, że mistrz świata z 2018 roku może przed końcem tego okresu zmienić otoczenie na rzecz spróbowania swoich sił w Premier League.

Ofensywny pomocnik był już kilkukrotnie łączony z przejściem do angielskich rozgrywek, gdzie bardzo mocno o jego względy zabiegał między innymi Liverpool. „The Reds” wycofali się jednak ostatecznie z pomysłu nawiązania z nim współpracy z uwagi na niejednoznaczne wyniki testów medycznych, czego nie potwierdził sam piłkarz.

A teraz wspomniany dziennikarz przekonuje, że 28-latek trafił na radar Newcastle United, które nawiązało rzekomo pierwsze kontakty w sprawie jego ewentualnego pozyskania z reprezentującymi go osobami.

„Sroki” od momentu trafienia w ręce Saudyjskiego Funduszu Inwestycyjnego stały się bohaterem największej liczby plotek odnoszących się do pozyskania nie tylko nowych piłkarzy, ale i zatrudnienia nowego szkoleniowca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy