Nagroda imienia Ferenca Puskása 2021: Finałowa trójka [OFICJALNIE]

Nagroda imienia Ferenca Puskása 2021: Finałowa trójka [OFICJALNIE] fot. TV
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FIFA.com

FIFA, po zsumowaniu wyników głosów na najładniejszego gola sezonu 2020/2021, przedstawiła trzy nominacje.

Pod koniec października ubiegłego roku poznaliśmy 11 trafień, które kandydowały do miana tego najpiękniejszego.

Na liście znalazły się bramki takich piłkarzy i piłkarek jak Riyad Mahrez, Caroline Weir, Valentino Lazaro, Sandra Owusu-Ansah czy Luis Díaz. Ostatecznie nikt z nich nie sięgnie po tę nagrodę.

W finałowej trójce znalazły się gole Érika Lameli (Arsenal – Tottenham [Premier League]), Patrika Schicka (Czechy – Szkocja [EURO 2020]) oraz Mehdiego Taremiego (Chelsea – FC Porto [Liga Mistrzów]).

Zwycięzców we wszystkich kategoriach, w tym najlepszego piłkarza sezonu 2020/2021, poznamy 17 stycznia na gali The Best FIFA 2021. Wśród nominowanych nie brakuje Roberta Lewandowskiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Te kluby wydały najwięcej na zimowych transferach w 2023 roku Te kluby wydały najwięcej na zimowych transferach w 2023 roku Philippe Coutinho z szansą na ucieczkę z Aston Villi. Oferta w przygotowaniu Philippe Coutinho z szansą na ucieczkę z Aston Villi. Oferta w przygotowaniu FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy