Nainggolan szykuje się do opuszczenia Interu Mediolan. Trzy kluby zabiegają o Belga

Nainggolan szykuje się do opuszczenia Interu Mediolan. Trzy kluby zabiegają o Belga fot. Anton_Ivanov / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CalcioMercato

Radja Nainggolan miał znaleźć się na celowniku Torino, Fiorentiny i Cagliari.

Pomimo tego, że 32-latek wrócił do Interu Mediolan na początku sezonu, jego dni w ekipie Antonio Conte wydają się raczej policzone.

Ofensywny pomocnik nie mieści się bowiem w koncepcji włoskiego szkoleniowca. Z tego też powodu prawdopodobnie poszuka dla siebie w zimie nowego miejsca.

Chętnych na jego usługi nie powinno brakować. Tym bardziej że na wypożyczeniu w Cagliari Calcio radził sobie bardzo dobrze.

To właśnie ten zespół jest jednym z zainteresowanych ponownym, tym razem definitywnym, pozyskaniem Belga. Sytuacja nie należy jednak do najłatwiejszych.

O podpis Nainggolana zabiegają też dwa inne kluby, które chcą wzmocnić środek pola. Zaliczają się do nich Fiorentina i Torino.

32-latek rozegrał w tym sezonie zaledwie pięć spotkań, na które złożyło się łącznie 45 minut.

Kontrakt wiąże go z Interem Mediolan do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy