Najlepszy piłkarz 2020 roku w Belgii zmienia klub [OFICJALNIE]

Najlepszy piłkarz 2020 roku w Belgii zmienia klub [OFICJALNIE] fot. Anderlecht
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Anderlecht

Lior Refaelov, w 2020 roku wybrany najlepszym piłkarzem w Belgii, będzie w następnym sezonie reprezentował barwy Anderlechtu.

Drużyna ze Stade Constant Vanden Stock wykorzystała nadarzającą się okazję i ogłosiła fakt nawiązania współpracy z byłym reprezentantem Izraela w dniu jego 35. urodzin.

Doświadczony pomocnik przejdzie do utytułowanego klubu na zasadzie wolnego transferu z Royal Antwerp po zakończeniu obecnych rozgrywek i będzie w nim występował przynajmniej do zakończenia sezonu 2021/2022.

- Wszyscy znają cechy Liora i wiedzą, że są one całkowicie zgodne z naszymi myślami o grze w piłkę nożną. Liczymy na to, że dzięki nie tylko jego bogatemu doświadczeniu, ale także ze względu na ogromny zapał i profesjonalizm, stanie się kimś, kto uczyni naszych młodych zawodników lepszymi na boisku i poza nim. Lior ma może im pomóc w rozwoju i jednocześnie być ważnym członkiem zespołu za sprawą zdobywania bramek oraz notowania asyst - powiedział Peter Verbeke, dyrektor sportowy Anderlechtu.

Izraelczyk ma za sobą świetny okres spędzony w „The Great Old”. Razem z nimi sięgnął w minionych rozgrywkach po Puchar Belgii i sam został wybrany najlepszym zawodnikiem całego sezonu.

W trwających zmaganiach prezentuje się jeszcze lepiej za sprawą zanotowania 14 bramek i 12 asyst w 43 rozegranych do tej pory meczach.

Lior Refaelov przyczynił się to zajęcia drugiego miejsca w tabeli przez Royal Anterwp po sezonie zasadniczym i teraz postara się pomóc drużynie zniwelować ośmiopunktową stratę do prowadzącego Club Brugge.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy