Najlepszy strzelec Ligi Europy o krok od Sevilli. Testy medyczne!

Najlepszy strzelec Ligi Europy o krok od Sevilli. Testy medyczne!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sevilla ABC

Sevilla jest o krok od pozyskania Munasa Dabbura.

Zespół zlokalizowany w stolicy Andaluzji spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze i chce wykorzystać szansę na zawalczenie o podium LaLiga. Z tego względu działacze przystąpili do ofensywy transferowej, która ma ułatwić sztabowi szkoleniowemu osiągnięcie tego celu. W ostatnich dniach potwierdzono sprowadzenie Munira oraz Maximiliana Wöbera. Kwestią czasu natomiast wydaje się zakontraktowanie Munasa Dabbura.

Według hiszpańskiej prasy napastnik pojawi się w Sewilli w ciągu najbliższych godzin. Tam przejdzie testy medyczne i jeśli nie wykażą one nic niepokojącego, podpisze z tym klubem umowę. Na ten moment nie wiadomo jednak, czy nowy nabytek dołączy do reszty zespołu w zimie, czy dopiero od sezonie 2019/2020. Koszt transakcji ma wynieść 15 milionów euro plus bonusy.

Izraelczyk dał się poznać, jako znakomity snajper. W 30 dotychczas rozegranych meczach zdobył 20 bramek. Co warte podkreślenia, po sześciu kolejkach Ligi Europy przewodzi klasyfikacji strzelców tych rozgrywek z sześcioma trafieniami na koncie.

Jego kontrakt z Salzburgiem obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy