Najlepszy strzelec Ligi Europy o krok od Sevilli. Testy medyczne!

Najlepszy strzelec Ligi Europy o krok od Sevilli. Testy medyczne!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sevilla ABC

Sevilla jest o krok od pozyskania Munasa Dabbura.

Zespół zlokalizowany w stolicy Andaluzji spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze i chce wykorzystać szansę na zawalczenie o podium LaLiga. Z tego względu działacze przystąpili do ofensywy transferowej, która ma ułatwić sztabowi szkoleniowemu osiągnięcie tego celu. W ostatnich dniach potwierdzono sprowadzenie Munira oraz Maximiliana Wöbera. Kwestią czasu natomiast wydaje się zakontraktowanie Munasa Dabbura.

Według hiszpańskiej prasy napastnik pojawi się w Sewilli w ciągu najbliższych godzin. Tam przejdzie testy medyczne i jeśli nie wykażą one nic niepokojącego, podpisze z tym klubem umowę. Na ten moment nie wiadomo jednak, czy nowy nabytek dołączy do reszty zespołu w zimie, czy dopiero od sezonie 2019/2020. Koszt transakcji ma wynieść 15 milionów euro plus bonusy.

Izraelczyk dał się poznać, jako znakomity snajper. W 30 dotychczas rozegranych meczach zdobył 20 bramek. Co warte podkreślenia, po sześciu kolejkach Ligi Europy przewodzi klasyfikacji strzelców tych rozgrywek z sześcioma trafieniami na koncie.

Jego kontrakt z Salzburgiem obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Karol Świderski łączony z transferem do Serie A Karol Świderski łączony z transferem do Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy