Nancy pozyska Matusiaka?

2006-12-23 09:46:15; Aktualizacja: 17 lat temu
Nancy pozyska Matusiaka?
Redakcja
Redakcja Źródło: Przegląd Sportowy

Nie Paweł Brożek, a Radosław Matusiak może się stać już tej zimy nowym zawodnikiem Nancy. Działacze francuskiego zespołu nie mogą osiągnąć porozumienia z władzami Wisły w sprawie sumy odstępnego już przez dłużs(...)

Nie Paweł Brożek, a Radosław Matusiak może się stać już tej zimy nowym zawodnikiem Nancy. Działacze francuskiego zespołu nie mogą osiągnąć porozumienia z władzami Wisły w sprawie sumy odstępnego już przez dłuższy czas, co zniechęca ich do prowadzenia dalszych rozmów w tej sprawie. Jak podają media, przy oferowanych przez Nancy najwyżej 2 milionów euro, "Biała Gwiazda" chce za swojego gracza kwoty o milion większej.

"Moglibyśmy wyłożyć te 3 miliony pod warunkiem, że ten piłkarz byłby dla nas istotnym wzmocnieniem. A w przypadku Brożka nie ma takiej pewności. Widzieliśmy Polaka w pięciu spotkaniach i pokazał w nich parę interesujących zagrań, lecz to nie było nic nadzwyczajnego. Za taką cenę można znaleźć na rynku wielu dobrych piłkarzy" - powiedział szkoleniowiec Nancy Pablo Correa.

Francuzi potrzebują pozyskać w zimie skutecznego napastnika, gdyż razi ich słaba skuteczność własnych snajperów w rundzie jesiennej. Correa podkreślił również, że przy obecnym obrocie sprawy możliwe jest rozpoczęcie rozmów o ściągnięciu Radosława Matusiaka z GKS-em Bełchatów.
Więcej na ten temat: Polska Ekstraklasa Francja