Nani blisko nowego kontraktu

Nani blisko nowego kontraktu fot. Transfery.info
Bartłomiej Rakuzy
Bartłomiej Rakuzy
Źródło: The Independent

Ważą się losy nowego kontraktu dla Naniego. Przedstawiciele portugalskiego skrzydłowego mają nadzieję wynegocjować dla swojego klienta tygodniówkę na poziomie 125 tysięcy funtów.

Obecny kontrakt Naniego kończy się latem 2014 roku, jednak jego agenci już teraz myślą o stabilnej przyszłości dla Portugalczyka. Negocjacje są w toku i mówi się, że podpis na nowej umowie zostanie złożony jeszcze przed zakończeniem tego sezonu.

25-letni skrzydłowy dołączył do Manchesteru United w 2007 roku. Najbliżej odejścia z Old Trafford Nani był dwa lata temu, kiedy zainteresowanie nim wyrażały włoskie i hiszpańskie kluby. Latem ubiegłego do drużyny dołączył Ashley Young, jednak to tylko pozornie osłabiło pozycję przebojowego Portugalczyka. Piłkarz w żadnym wypadku nie obniżył lotów. Wręcz przeciwnie, bo po zakończeniu sezonu 2010/2011 został uznany przez kibiców Manchesteru United piłkarzem roku.

Tygodniówka Naniego wynosi obecnie 90 tysięcy funtów. Według nieoficjalnych informacji Manchester United jest gotowy zaoferować Portugalczykowi podwyżkę, która zapewni cotygodniową pensję w wysokości 125 tysięcy funtów. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?! Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy