Nani blisko nowego kontraktu

Nani blisko nowego kontraktu
Bartłomiej Rakuzy
Bartłomiej Rakuzy
Źródło: The Independent

Ważą się losy nowego kontraktu dla Naniego. Przedstawiciele portugalskiego skrzydłowego mają nadzieję wynegocjować dla swojego klienta tygodniówkę na poziomie 125 tysięcy funtów.

Obecny kontrakt Naniego kończy się latem 2014 roku, jednak jego agenci już teraz myślą o stabilnej przyszłości dla Portugalczyka. Negocjacje są w toku i mówi się, że podpis na nowej umowie zostanie złożony jeszcze przed zakończeniem tego sezonu.

25-letni skrzydłowy dołączył do Manchesteru United w 2007 roku. Najbliżej odejścia z Old Trafford Nani był dwa lata temu, kiedy zainteresowanie nim wyrażały włoskie i hiszpańskie kluby. Latem ubiegłego do drużyny dołączył Ashley Young, jednak to tylko pozornie osłabiło pozycję przebojowego Portugalczyka. Piłkarz w żadnym wypadku nie obniżył lotów. Wręcz przeciwnie, bo po zakończeniu sezonu 2010/2011 został uznany przez kibiców Manchesteru United piłkarzem roku.

Tygodniówka Naniego wynosi obecnie 90 tysięcy funtów. Według nieoficjalnych informacji Manchester United jest gotowy zaoferować Portugalczykowi podwyżkę, która zapewni cotygodniową pensję w wysokości 125 tysięcy funtów. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Zinédine Zidane odrzuca PSG. Ale francuski klub wytypował już nowego faworyta na trenera! Zinédine Zidane odrzuca PSG. Ale francuski klub wytypował już nowego faworyta na trenera! AS Monaco zarobiło 35 milionów euro na przedłużeniu umowy Kyliana Mbappé z PSG AS Monaco zarobiło 35 milionów euro na przedłużeniu umowy Kyliana Mbappé z PSG Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek! Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek! OFICJALNIE: Przemysław Tytoń nie zdążył zadebiutować w Ajaksie, już ma nowy klub! OFICJALNIE: Przemysław Tytoń nie zdążył zadebiutować w Ajaksie, już ma nowy klub! Sadio Mané po optymistycznych rozmowach w sprawie letniego transferu Sadio Mané po optymistycznych rozmowach w sprawie letniego transferu OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United Jagiellonia Białystok: Zagraniczny transfer Karola Struskiego na ostatniej prostej Jagiellonia Białystok: Zagraniczny transfer Karola Struskiego na ostatniej prostej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy