Nani rozmawia z nowym klubem. Tam jeszcze nie grał!

Nani rozmawia z nowym klubem. Tam jeszcze nie grał! fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano

Nani znalazł się w kręgu zainteresowań Fluminense. Portugalczyk nawiązał nawet kontakt z brazylijskim zespołem i w razie dojścia z nim do porozumienia zaliczy pobyt na trzecim kontynencie po grze w Europie i Ameryce Północnej - uważa Fabrizio Romano.

Były wielokrotny reprezentant Portugalii nie otrzymał propozycji przedłużenia wygasającego kontraktu z Orlando City i tym samym wraz z końcem bieżącego roku kalendarzowego stanie się formalnie wolnym zawodnikiem.

35-latek może nie pozostać jednak zbyt długo na bezrobociu, ponieważ pomimo stosunkowo zaawansowanego wieku cieszy się w dalszym ciągu sporym zainteresowaniem.

Fabrizio Romano przekonuje, że obecnie największe szanse na jego sprowadzenie może mieć Fluminense. Klub z Brazylii zdążył już nawet nawiązać stosowny kontakt z Nanim i prowadzi z nim stosunkowo zaawansowane rozmowy na temat ustalenia warunków indywidualnej umowy.

Wspomniany dziennikarz podkreśla, że obie strony nie osiągnęły na razie żadnego porozumienia, ale gdyby takowe się pojawiło, to Portugalczyk zaliczyłby pobyt na trzecim kontynencie po grze w Europie dla Sportingu, Manchesteru United, Fenerbahçe, Valencii oraz Lazio i w Ameryce Północnej we wspomnianym Orlando City.

35-letni skrzydłowy rozegrał 30 spotkań w niedawno zakończonym sezonie i zdobył w nich dziesięć bramek oraz zanotował siedem asyst.

Fakt pojawienia się zainteresowania usługami Naniego pokazuje, że Fluminense w początkowej fazie budowy składu na nowe rozgrywki skupia się na sprowadzeniu doświadczonych graczy po tym, jak wcześniej ogłosiło nawiązanie współpracy z 38-letnim Felipe Melo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy