Nantes opublikowało komunikat dotyczący obniżki formy Jeana-Kévina Augustina [OFICJALNIE]

Nantes opublikowało komunikat dotyczący obniżki formy Jeana-Kévina Augustina [OFICJALNIE] fot. Ligue 1
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Nantes

Nantes przedstawiło informacje dotyczące stanu zdrowia Jeana-Kévina Augustina.

Z zeszłorocznymi przenosinami 23-latka z RB Lipsk do Nantes wiązano duże nadzieje. Od tamtej pory napastnik zanotował jednak tylko trzy krótkie występy w Ligue 1. Na piłkarza nie stawiali Christian Gourcuff i Raymond Domenech, a ostatnio Antoine Kombouaré przesunął go do zespołu rezerw. Z dotychczasowych doniesień można było wnioskować, że Francuz po prostu nie przykłada się do treningów. Teraz Nantes opublikowało komunikat na jego temat.

„Aby zrozumieć i przeanalizować przyczyny deficytu sportowego zawodnika, Nantes i jego otoczenie postanowiło, by Jean-Kévin przeszedł w ostatnich dniach serię szczegółowych badań. Okazało się, że napastnik wciąż cierpi z powodu wcześniejszego zarażenia koronawirusem. Chodzi o tak zwany zespół „covid long”.

Piłkarz będzie przestrzegał teraz ścisłego protokołu medycznego dostosowanego do jego aktualnego stanu zdrowia. To niezbędne do odzyskania przez niego odpowiedniej formy fizycznej. Jednocześnie w ramach kilkutygodniowego programu odbudowującego ustalonego przez lekarzy i klub pozostanie do dyspozycji drużyny rezerw do końca tego sezonu” - czytamy w oświadczeniu.

Przypomnijmy, że przed dołączeniem do Nantes Augustin był wypożyczany przez Lipsk do AS Monaco i Leeds United. W żadnym z tych klubów nie zachwycał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy