Napoli: Koulibaly coraz bliższy zmiany klubu? Kupił dom poza Włochami

Napoli: Koulibaly coraz bliższy zmiany klubu? Kupił dom poza Włochami fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Le Parisien

Kalidou Koulibaly może po zakończeniu obecnego sezonu rozstać się z Napoli i przenieść do Paris Saint-Germian.

Reprezentant Senegalu jest już od paru sezonów łączony z opuszczeniem szeregów włoskiego klubu. Do tej pory władze ekipy ze Stadio San Paolo skutecznie broniły się przed odejście defensora, ale teraz może im zabraknąć argumentów w walce o zatrzymanie 28-latka.

Obecnie największe zainteresowanie usługami Kalidou Koulibaly'ego wykazuje Paris Saint-Germain, które liczy na to, że doświadczony obrońca wypełniłby od nowego sezonu lukę w ich zespole po odejściu Thiago Silvy.

Dziennikarze „Le Parisien” sugerują, że przeprowadzka Senegalczyka do Francji wydaje się bardzo prawdopodobna, ponieważ właśnie kupił apartament w luksusowej XV dzielnicy Paryża za sumę opiewającą na cztery miliony euro.

Napoli oczekiwało w przeszłości blisko lub nawet ponad 100 milionów euro za 28-letniego zawodnika, ale teraz jest gotowa zaakceptować za niego ofertę wynoszącą około 80 milionów euro.

PSG liczy na to, że uda mu się wynegocjować korzystniejsze dla siebie warunki transferu defensora, który z uwagi na problemy zdrowotne wystąpił w tylko 21 meczach ekipy ze Stadio San Paolo w trwających rozgrywkach.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy