Napoli nieugięte. Odrzuciło cztery propozycje Juventusu za Milika!

Napoli nieugięte. Odrzuciło cztery propozycje Juventusu za Milika! fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: RAI Sport

Przedstawiciele Juventusu starają się w dalszym ciągu przekonać Napoli do sprzedaży Arkadiusza Milika. Dotychczasowy pracodawca reprezentanta Polski pozostaje jednak nieugięty i w dalszym ciągu odrzuca otrzymywane propozycje.

Dziennikarze RAI Sport uważają, że „Stara Dama” dąży konsekwentnie do obniżenia wyceny 26-letniego napastnika poprzez włącznie w transakcję jednego ze swoich piłkarzy.

Wspomniane źródło przekonuje, że aktualny mistrz Włoch zaproponował ekipie ze Stadio San Paolo możliwości zakontraktowania już czterech zawodników - Daniele Ruganiego, Cristiana  Romero, Juana Cuadrado i Federico Bernardeschiego.

Każdy z nich został odrzucony przez Napoli, które oczekuje wyłącznie gotówki za Arkadiusza Milika. Ponadto dotychczasowy pracodawca polskiego zawodnika nie przejawia chęci do wydania mu zgody na przeprowadzkę do Turynu, dlatego ma być wyrażać gotowość do zaakceptowania nawet niższej propozycji ze strony jednego z zagranicznych klubów.

Z takiego obrotu sprawy z pewnością nie jest zadowolony sam 26-latek, który po odrzuceniu możliwości przedłużenia współpracy z „Partenopei” nastawił się już na przenosiny do Juventusu.

Poza aktualnym mistrzem Włoch o względy Milika maja też zabiegać przede wszystkim przedstawiciele Atlético Madryt oraz Tottenhamu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy