Napoli nieugięte. Odrzuciło cztery propozycje Juventusu za Milika!

Napoli nieugięte. Odrzuciło cztery propozycje Juventusu za Milika! fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: RAI Sport

Przedstawiciele Juventusu starają się w dalszym ciągu przekonać Napoli do sprzedaży Arkadiusza Milika. Dotychczasowy pracodawca reprezentanta Polski pozostaje jednak nieugięty i w dalszym ciągu odrzuca otrzymywane propozycje.

Dziennikarze RAI Sport uważają, że „Stara Dama” dąży konsekwentnie do obniżenia wyceny 26-letniego napastnika poprzez włącznie w transakcję jednego ze swoich piłkarzy.

Wspomniane źródło przekonuje, że aktualny mistrz Włoch zaproponował ekipie ze Stadio San Paolo możliwości zakontraktowania już czterech zawodników - Daniele Ruganiego, Cristiana  Romero, Juana Cuadrado i Federico Bernardeschiego.

Każdy z nich został odrzucony przez Napoli, które oczekuje wyłącznie gotówki za Arkadiusza Milika. Ponadto dotychczasowy pracodawca polskiego zawodnika nie przejawia chęci do wydania mu zgody na przeprowadzkę do Turynu, dlatego ma być wyrażać gotowość do zaakceptowania nawet niższej propozycji ze strony jednego z zagranicznych klubów.

Z takiego obrotu sprawy z pewnością nie jest zadowolony sam 26-latek, który po odrzuceniu możliwości przedłużenia współpracy z „Partenopei” nastawił się już na przenosiny do Juventusu.

Poza aktualnym mistrzem Włoch o względy Milika maja też zabiegać przede wszystkim przedstawiciele Atlético Madryt oraz Tottenhamu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy