Napoli po gwiazdę spadkowicza Premier League?!

Napoli po gwiazdę spadkowicza Premier League?! fot. jorono | Pixabay
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Na celowniku Napoli znalazł się Sander Berge, o czym informuje „La Gazzetta dello Sport”.

Po sezonie doszło do zmian na ławce trenerskiej Napoli. Z posadą pożegnał się Gennaro Gattuso, a jego miejsce zajął Luciano Spalletti.

Jednym z celów nowego szkoleniowca na letnie okno transferowe jest sprowadzenia kogoś, kto wzmocni rywalizację w środku pola. Na radarze znalazł się Sander Berge.

Norweg stracił połowę poprzedniego sezonu ze względu na kontuzję. Z tego powodu działacze „Azzurri” mieli nadzieję, że będzie on do pozyskania za stosunkowo niewielką kwotę.

Nic z tych rzeczy, bo według informacji „La Gazzetty dello Sport” spadkowicz z Premier League, a więc Sheffield United oczekuje za swojego piłkarza kwoty pomiędzy dziesięć a dwanaście milionów euro.

Napoli nie jest oczywiście skore, by płacić tyle za piłkarza, którego dyspozycja pozostaje wielką zagadką. Negocjacje w tej sprawie będą jednak nadal prowadzone.

23-latek trafił na Bramall Lane z KRC Genk w styczniu 2020 roku. Od tamtej pory rozegrał dla Sheffield United łącznie 32 mecze, a jego dorobek to dwa gole i dwie asysty.

Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy