Nedvěd: Dybala? Wszystko się może zdarzyć...

Nedvěd: Dybala? Wszystko się może zdarzyć... fot. Juventus FC
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sky Sport Italia

Wiceprezydent Juventusu Pavel Nedvěd twierdzi, że przyszłość Paulo Dybali nie jest jeszcze pewna.

Kibice „Bianconerich” wielokrotnie dawali sygnały sympatii wobec Argentyńczyka, ale ostatnie dni okna transferowego nadal będą dla nich nerwowe. Kluby muszą dokonać wszystkich transakcji najpóźniej do poniedziałku i choć spekulacje na temat Dybali nieco ucichły, Nedvěd ostrzega, że sprawa nie jest jeszcze przesądzona. Mistrzowie Włoch mają bardzo szeroką kadrę i nieustannie liczą, iż uda się ją jeszcze nieco uszczuplić.

- Dybala? Myślę, że tak długo jak okno transferowe jest otwarte, tak będziemy pracować nad transferami przychodzącymi i wychodzącymi - stwierdził były czeski pomocnik w wywiadzie dla „Sky Sport Italia”.

- Wszystko się może zdarzyć. Każda drużyna do końca będzie walczyć, by sprowadzić nowych graczy i sprzedać swoich. Nie inaczej będzie w naszym wypadku.

Do tej pory Dybala odrzucał możliwość wyprowadzki, licząc, że ofensywny styl gry preferowany przez Maurizio Sarriego pomoże mu w odzyskaniu formy strzeleckiej. Poprzedni sezon nie był dla niego zbyt udany, ale sam trener Massimiliano Allegri podkreślał, że dawał zawodnikowi więcej zadań defensywnych. Teraz klub widzi jednak w graczu szansę na łatwy zarobek, zwłaszcza że tego lata „Juve” miewało problemy z wytransferowaniem swoich zawodników.

Chętne na pozyskanie Dybali pozostaje Paris Saint-Germain, ale do transakcji dojdzie dopiero wtedy, gdy sfinalizowana zostanie przeprowadzka Neymara. Zgodę na transfer musi wyrazić oczywiście również 25-latek, co wcale nie jest takie pewne.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy