Nenad Bjelica zainteresowany piłkarzem Rakowa Częstochowa

Nenad Bjelica zainteresowany piłkarzem Rakowa Częstochowa fot. MaciejGillert / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Okno Transferowe/Meczyki.pl]

Prowadzący Trabzonspor Nenad Bjelica jest zainteresowany pozyskaniem Tomáša Petráška z Rakowa Częstochowa - podaje Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Tomáš Petrášek występował z Rakowem Częstochowa jeszcze w II lidze. Notując z nim kolejne awanse, doczekał się triumfów w Pucharze i Superpucharze Polski, a także upragnionego mistrzostwa kraju. Kontrakt środkowego obrońcy z klubem jest jednak ważny tylko do 30 czerwca i nie wiadomo, jak potoczą się jego losy.

Do pewnego momentu wydawało się, że 31-latek na pewno z niego odejdzie. Potem sam zawodnik przyznał w rozmowie z Weszlo.com, iż sytuacja uległa zmianie i może zostać w Częstochowie. W międzyczasie pojawiały się informacje łączące go z Legią Warszawa, Lechem Poznań czy Spartą Praga. Zawodnik faktycznie ma wiele zapytań.

Tomasz Włodarczyk przekazał, że interesują się nim kluby z Turcji, w tym prowadzony przez Nenada Bjelicę Trabzonspor. Nad Bosforem z pewnością mógłby on liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie.

Bjelica, który w przeszłości był trenerem Lecha, pracę w Trabzonie rozpoczął w kwietniu. W sześciu dotychczasowych meczach zanotował trzy zwycięstwa i trzy porażki. Mistrz kraju z poprzedniego sezonu na dwie kolejki przed końcem obecnego zajmuje szóste miejsce w tabeli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy